Responsive Ad Slot

Bozova

Bozova

Bozova Platformu,Bakan Çelik’i Ziyaret Etti

Ankara ziyaretlerine devam eden Bozova Platformu, Bozova Kaymakamı Hidayet SARI öncülüğünde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk ÇELİK’i TBMM'deki makamında ziyaret etti

16 Mayıs 2016 Pazartesi

/ Editör Bozova Haber
Ankara ziyaretlerine devam eden Bozova Platformu, Bozova Kaymakamı Hidayet SARI öncülüğünde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk ÇELİK’i TBMM'deki makamında ziyaret etti. 

Ziyarete Bozova Platformu heyetinden Şanlıurfa milletvekili Mehmet Ali CEVHERİ ,Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet AKGÜN, Başhekim M. Fatih AKSOY, Ziraat Odası Başkanı Suphi AKSOY ve KaraKöprü Belediye Başkanı Metin BAYDİLLİ katıldı.

Heyet, Bozova Kaymakamlığı tarafından hazırlanan ve başta Tarım Bakanlığını ilgilendiren projeler olmak üzere tüm projeler hakkında bilgi verdiler. Proje sunumlarını bizzat kaymakam Hidayet SARI yaparak, Tarım Bakanlığı tarafından, Gölbaşı mahallesinde bulunan ve şuan atıl durumda olan eski ilçe Meteoroloji Müdürlüğü binasının onarımının yapılması, burada yer alan geniş bahçe içerisinde misafirhane yapılması, eskiden Yatılı İlköğretim Bölge Okulu olarak kullanılan okulun Tarım Meslek Lisesi’ne dönüştürülmesi ve Bozova için hazırlanan TOKİ evleri 1.etap projelerinin gerçekleşmesi için çalışma başlatılmasına karar verildi.

Bozova Platformu heyeti Bakan ÇELİK’e Urfa Fıstığı, Bozova Kuşlarının yer aldığı takvim, sabun ve çerçeve hediye etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan ÇELİK, projelerin takipçisi olacağını söyledi.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Don't Miss
© Tüm Hakları Saklıdır
Yazılım templateszoo