29 Temmuz 2016 Cuma

Bozova’da ilk adımlar atıldı

Bozova ‘da Küçük sanayi ve Organize Besi Sanayi sitesi kurulması için Bozova Belediyesinin öncülüğünde ilk adımlar atıldı.


Dün öğle saatlerinde sanayiciler kooperatifi esnafları ile bir araya gelen Belediye Eş Başkanı Zeynel TAŞ gerekli girişimlerin yapılması için esnaflarla bir istişare toplantısı yaptı. Daha sonra sanayi kooperatifi üyeleri, şehir planlamacısı ve Bozova Belediyesi  İmar ve Şehircilik müdürlüğü ekipleriyle sanayi sitesinin yapılmasının planlandığı araziye giderek gerekli incelemeler yapıldı.

Bozova’ya sanayi sitesinin kazandırılması için öncelikle elimizi taşın altına biz koyacağız diyen Eş Başkan Zeynel TAŞ "Sanayi esnafımızın üretkenliğini arttırmak ve daha modern bir çalışma alanı yaratmak aynı zamanda ilçenin ekonomisine can vermek için çok önemli bir girişim diyen Eş başkan Zeynel Taş konuşmasını şöyle sürdürdü. Bozova Belediyesi olarak bu projenin ilçemize kazandırılması için planlamadan üstyapıya elimizden ne geliyorsa üstümüze ne düşüyorsa yapmaya hazırız" dedi.


Bozova Belediye Eş Başkanı Zeynel Taş sözlerini şu şekilde bitirdi; İlk adımların atıldığı projenin çalışmalarını hızlandırmak ve takip etmek amacıyla önümüzdeki günlerde yeniden bir araya gelerek çalışmaların planlama ve projelendirme aşaması bitilecek diyerek sözlerine son verdi.

Önceki Yazılar
Sonraki Yazı
Bu yazılar ilginizi çekebilir

0 yorum: