Bozovagücü sahaya indi

Şanlıurfa 1.Amatör Grubunda geçen sene mücadele eden Bozovagücü yeni sezona VEFA sezonu diyerek ilk antrenmanına bugün çıktı.
Yeni sezona iddialı başlamak isteyen Bozovagücü ilk antrenmanına bugün başladı. Teknik Direktör Bekir Özgül ve Şahin Olgun yönetiminde top başı yaptılar.

Takım kaptanı ve aynı zamanda teknik heyette görevli Bekir Özgül yaptığı açıklamada yeni sezona VEFA sezonu dediklerini belirterek, “2018-19 Sezonumuzu açtık antrenmanlara başladık hayırlısı ile. Bu sezon vefa sezonudur. Eski yeni Bozovagücüyle bağı olan herkese kapımız açıktır.” Diyerek tüm taraftarları bu seneki maçlara davet etti.

Bozovagücü kulüp başkanı İmam Çeviker yeni sezona iddialı bir kadro kurduklarını ifade ederek, “Bekir hoca ve Şahin hoca ile beraber takımımızı gençlerden kurduk. Yeni ekibimiz inşallah bu sene hedeflediğimiz yerlere geleceğimize inanıyorum. Bozova’nın gençleri ile kurduğumuz takım grupta hak ettiğimiz şampiyonluğu bu sene almak istiyoruz” diyerek tüm taraftarları ve iş adamlarını kulübe destek olmaları için çağrıda bulundu.

Yorum Gönder

0 Yorumlar