Responsive Ad Slot

Bozova

Bozova

Aksoy’dan Canbeyliler ve Bozovalılara teşekkür

AK Parti Bozova ilçe Belediye Başkan adayı Suphi Aksoy, Seçim Bürosuna gelerek kendisine destek olan İşadamı ve Canbeyli aşireti ileri gelenlerinden olan Selahattin Canbeyli ve desteklerini esirgemeyen Bozovalılara teşekkür etti.

15 Şubat 2019 Cuma

/ Editör Urfa Kalesi
AK Başkan adayı Aksoy, destekler sonucunda kazanın kendisi değil, bütün Bozova olacağını söyledi.
“Destek olan herkes sağ olsun”
Seçim bürosunu ziyaret eden işadamı Selahattin Canbeyli ve akrabalarına teşekkür eden AK aday Suphi Aksoy, “Bugün Seçim Büromuzu ziyaret ederek destek olan, başta işadamı Selahattin Canbeyli ve bütün akrabalarına teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta inşallah el birliği ile kazanan ben değil bütün Bozova olacaktır. Bunun yanı sıra her akşam Seçim Büromuza gelerek desteklerini eksik etmeyen bütün Bozova merkez ve kırsal mahallelerindeki halkımıza da sonsuz teşekkür ediyorum, sağ olsunlar” dedi.

“Sonuna kadar destek olacağız”

AK Parti Bozova Belediye Başkan adayı Suphi Aksoy’un Seçim Bürosuna akrabaları ile gelen İş adamı ve Canbeyli aşireti ileri gelenlerinden Selahattin Canbeyli, AK Parti Bozova Belediye Başkan adayı Suphi Aksoy’a her konuda destek olacaklarını belirterek, “AK Partiden Bozova Belediye Başkan adayı olan Suphi Aksoy’a, gerek şahsım ve gerekse bütün akrabalarımla birlikte sonuna kadar destek olacağız” diye konuştu.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Don't Miss
© Tüm Hakları Saklıdır
Yazılım templateszoo