Responsive Ad Slot

Bozova

Bozova

Dirier, ‘İşsizliği Birecik’te bitireceğim’

Saadet Partisi Birecik Belediyesi Başkan adayı Hamdi Dirier, ilçede seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Ev ziyaretlerinde vatandaşların sorunu dinleyen Dirier, “Belediye başkanlığını kazanırsam benim dönemimde Birecik’te işsizlik kalmayacak” dedi.

16 Şubat 2019 Cumartesi

/ Editör Urfa Kalesi
Saadet Partisi Birecik Belediyesi Başkan adayı Hamdi Dirier, bugün sabah saatlerinde Asman Mahallesinde vatandaşları ziyaret etti ve köylülerin sorunlarını not ederek çözümü noktasında ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti. Dirier, aynı zamanda yeni yapılan ilçe hastanesinin yanında biriken çöp ve molozların çözümü için yetkilerle görüşeceğini belirtti.

Dirier ev ziyaretleri işsizlik konusuna değinerek şunları kaydetti, “2 milyarın altında iş bulunamayın bir şehirde kim kalır. Gençlerimiz Antep’te asgari ücretle ya da Urfa’da kapıcı olarak çalışıyor. Gençlerimize gerçekten yazık oluyor. Ben Birecik’teki gençlerin umutlarının kırıldığını gördüm. Geçlerimize yetişemezsek eğer ya suç örgütlerinin elinde kalacak yada işsizlik işsizlik diyerek depresyona girecek. Allah korusun uyuşturucu kullanıcısı da olabilir. Tüm samimiyetimle söylüyorum. Birecik’teki insanların kırılan umutlarını onarma adına söz veriyorum, benim belediye başkanlığı döneminde işsizlik olmayacak. İşsiz adam gelecek. Bir işçinin aldığı ücreti şahsi servetimden şeref sözü veriyorum ben verecem”dedi.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Don't Miss
© Tüm Hakları Saklıdır
Yazılım templateszoo