Responsive Ad Slot

Bozova

Bozova

Eşbaşkan adayları: Parti gözetimi yapmadan eşit davranacağız

Eşbaşkan adayları, “Hiçbir siyasi parti gözetmeksizin herkesin başkanı ve insan ayrımı yapmadan hizmeti halkımız ile birlikte yapacağız” diyerek hizmetin ve eşitliğin vurgusunu yaptılar.

11 Mart 2019 Pazartesi

/ Editör Urfa Kalesi

Eşbaşkan adayları,  “Hiçbir siyasi parti gözetmeksizin herkesin başkanı ve insan ayrımı yapmadan hizmeti halkımız ile birlikte yapacağız” diyerek hizmetin ve eşitliğin vurgusunu yaptılar.
HDP Eşbaşkan adayları ve parti heyeti seçim çalışmalarına kırsal tüm hızıyla devam ediyor.Zivanlı, Sızan, Şanlıavşar, Mağarcık ,Sağırlı, İrce ve Tosun mahalleleri ve civar mezralarına ziyaretler gerçekleştiren heyet mahalle sakinlerinden destek istemelerinin yanında, aynı zamanda mahallelerin sorunlarını da rapor haline getiriyor. Halkın sorunlarını titizlikle dinleyen ve not alan eş başkan adayları, "31 Mart da göreve geldiğimiz takdirde dinlediğimiz bu sorunların çözümü için seferber olacağız ve öncelik sırasına göre tüm sorunları gidererek yurttaşlarımızın daha rahat ve konforlu bir hayat yaşamasını sağlamaya çalışacağız." dedi.Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Don't Miss
© Tüm Hakları Saklıdır
Yazılım templateszoo