![Bozovalı sporcular Şanlıurfa’yı temsil edecek](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjSG3tqy6gYXqiuDfhcCDIJ_J9GSMiXzhyyUlJDtPh3n_mLA55phLZa86jDQZnkfbG1HqIiEgWLSOL-3ISwZ1cCwr8xdpZHBrRxwR_VRp7-dk8wyJFyKvh7HKjnDCaxhZ3VD5JTl_nJrzNR63ZZu3Ha3J74U4OvH2q9avGDe3LObmxKhWjgWvDVj0ZCQA/s16000/WhatsApp%20Image%202022-12-13%20at%2014.36.30%20(1).jpeg)
2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet programında Kabacık İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Şanlıurfa’yı Giresun’da temsil edecek.
2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet programında yer alan Kick Boks İl Şampiyonasına Bozova’dan Kabacık İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri katıldı.
Yarışmada 4 öğrenci, Şanlıurfa İl Birincisi olarak 16-19 Şubat 2023 tarihinde Giresun’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında Şanlıurfa’yı temsil edecek.
0 Yorumlar