Responsive Ad Slot

Bozova

Bozova

Bozova Belediyesi Kayyum uygulamasına itiraz edecek

Bozova Belediyesi Ekim dönemi olağan toplantısı halka ve basına açık olarak, Bozova kültür merkezi sinema salonunda gerçekleşti.

3 Ekim 2016 Pazartesi

/ Editör Bozova Haber
Bozova Belediyesi Ekim dönemi olağan toplantısı halka ve basına açık olarak, Bozova kültür merkezi sinema salonunda gerçekleşti.

Vatandaşların katılımıyla ilk birleşimin gerçekleştiği meclis oturumunda açılış konuşmasını yapan Eşbaşkan Zeynel TAŞ fiili kayyum uygulamasını eleştirerek bu uygulamayı ilçeye tecrit olarak niteledi. Eşbaşkan Taş Mecliste şu ifadeleri kullandı:" Bu uygulama yapılan hizmetlerin önüne takoz koymaktır ve engellemektir Belediyemiz defalarca müfettişler tarafından teftiş edildi.En ufak bir usulsüzlük varsa bedelini en ağır şekilde ödemeye hazırız.Bu duruma yargı yoluyla ve her türlü demokratik yolla itiraz edeceğiz. Halkın iradesinin tecrit edilmesine müsaade etmeyeceğiz" dedi.

Zeynel TAŞ'ın konuşması uzun süre ayakta alkışlandı. Ayrıca fiili kayyum uygulamasına itiraz edilmesi için sunulan oylamada AK Parti meclis üyelerinin itiraza karşı red oyu kullandı ve AK Parti meclis üyelerinin red oyu kullanması katılımcıların tepkisini çekti.

AK Parti meclis üyelerinin kayyum uygulamasına itiraz etmeyi reddetti. itirazına rağmen oy çokluğuyla meclisten geçti.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Don't Miss
© Tüm Hakları Saklıdır
Yazılım templateszoo