Responsive Ad Slot

Bozova

Bozova

Kardeşlik sofrasında adres bu kez Bozova

Ramazan programını kent merkezinde olduğu gibi ilçelerde de sürdüren Büyükşehir Belediyesi, bu kez de kardeşlik sofrasında Bozovalıları buluşturdu.

21 Mayıs 2018 Pazartesi

/ Editör Bozova Haber
Ramazan programını kent merkezinde olduğu gibi ilçelerde de sürdüren Büyükşehir Belediyesi, bu kez de kardeşlik sofrasında Bozovalıları buluşturdu. Bozova kaymakamlık bahçesinde düzenlenen iftar programına vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kardeşlik sofrasına; Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Bozova Kaymakamı Zekeriya Göker, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Düzenlenen kardeşlik sofrasında Sanatçı Harun Beyaz ilahiler seslendirirken Başkan Nihat Çiftçi ve Vali Abdullah Erin gelen konukları tek tek ziyaret ederek Ramazan aylarını tebrik etti.

Burada bir konuşma yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Ramazan ayı birliğin, kardeşliğin, bereketin doruğa çıktığı bir aydır. Rabbim hep böyle Müslümanlara arasında birliği daim kılsın, beraberliği, barışı ve huzuru daim kılsın. Şanlıurfa mübarek bir şehir, Şanlıurfa tarihin sıfır noktası ve Şanlıurfa'nın tüm ilçeleri kendine özgü güzellikler barındırıyor. Fırat'ın inci Bozova ilçemizi güzel bir yere taşımak için bir çok çalışmalar yürütüyoruz. İlçemizin doğa güzelliği bakımından potansiyelini biliyor ve bunu turizme kazandırmayı hedefliyoruz. Buna istinaden hep birlikte tüm kardeşlerimizle birlik ve beraber olmamız lazım. Bu kutsal günde dahil İslam coğrafyasında Kudüs'te Filistinli kardeşlerimize yapılan zulmü hep birlikte lanetlediğimizi buradan belirtmek istiyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun" şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Don't Miss
© Tüm Hakları Saklıdır
Yazılım templateszoo