Responsive Ad Slot

Bozova

Bozova

Şanlıurfaspor oyuncularından açıklama:Yemek, Su ve Tuvalet kağıdı....

Şanlıurfaspor futbolcuları kötü gidişat ve maddi-manevi yaşadıklarını iddia ettikleri olumsuzluklarla ilgili açıklama yaptı.

13 Şubat 2019 Çarşamba

/ Editör Bozova Haber
Futbolcuların "Yemek çıkmaması, su, tuvalet kağıdı gibi ihtiyaçların bile karşılanmadığı bir ortamda bütün yükün oyuncularda olması kabul edilebilir değildir" dedi. İşte futbolculardan olay yaratacak o açıklamalar...

Şanlıurfaspor'un kötü gidişatına bu kez ses içeriden yükseldi.

Şanlıurfaspor futbolcuları bugün yazılı açıklama bir açıklama yaptı. Açıklamada sezon başından itibaren yaşadıklarını iddia ettikleri maddi ve manevi sıkıntıları paylaşan futbolcular "Yaşadığımız sorunları hep içimizde halletmeye çalıştık ama artık kontrol edemeyeceğimiz bir seviyeye ulaşmıştır" dedi.

"TAKIM MADDİ MANEVİ BOŞLUĞA BIRAKILDI"
Tesiste yaşanan sorunlara değinen futbolcular açıklamalarında pek çok ihtiyaçlarının karşılanamadığını, primlerinin ödenmediğini belirtti. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Tesiste azami yaşam şartlarının dahi sağlanamadığı bir ortamda takımın ligdeki durumu büyük başarıdır. Zamana zaman yemek çıkmaması, su, tuvalet kağıdı vb. ihtiyaçların bile karşılanamadığı, antrenmandan sonra duş alamayacak bir ortamda bütün yükün oyuncularda olması artık kabul edilebilir değildir. İlk yarıda oynanan Pendikspor maçından beri hepimiz primlerini ötelemiş tek bir prim almamış durumdayız ve bu ötelenen primlerin yükümlülükleri bugüne kadar yerine getirilmemiştir. Kulüp personelimizin aylardır maaşlarını alamadığı bir ortamda artık yüzlerine bakacak, bir şey isteyecek yüzümüzün olmaması bizi derinden etkilemektedir.

Şanlıurfaspor takımı maddi ve manevi bir boşluğa bırakılmıştır. Sahada yine her şeyi yapmayı, kazanmayı çalışan bir futbolcu grubu olacaktır. Fakat yaşamsal şartların bile azami olarak sağlandığı bu ortamda sorumluluk alması gerekenler bellidir."
Kaynak: Ajans Urfa 

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Don't Miss
© Tüm Hakları Saklıdır
Yazılım templateszoo