Cumhurbaşkanı Erdoğan Şanlıurfa’da neler söyledi

Şanlıurfa’ya; Eğitimde 11 bin 970 adet yeni dersliği, Harran Üniversitesine yeni fakülte, meslek yüksekokulu ve yüksekokulları, 3 bin 894 kişi kapasiteli yurtları kazandırdıklarını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 bin seyirci kapasiteli bir stadyum, gençlik merkezi, spor salonu, futbol sahaları ve yüzme havuzlarını hizmete açtıklarını kaydetti.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfa mitinginde yaptığı konuşmada, Türkiye’de 1984 yılından beri vahşi eylemler gerçekleştiren bölücü terör örgütünün en çok Kürtlere zarar verdiğini vurgulayarak, “Bu örgütün hiçbir zaman Kürt kardeşlerimizin veya bölgemizdeki herhangi bir kesimin hakkını, hukukunu savunmak gibi bir derdi asla olmamıştır. Bunlar ilk günden beri bölgemizde birtakım güçlerin gönüllü veya paralı taşeronluğunu yapmıştır” dedi.

Konuşması öncesinde sanatçı İbrahim Tatlıses ile vatandaşları selamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, tüm Şanlıurfalıları selamladığını belirterek Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Şanlıurfalı kadınları özellikle selamladığını vurguladı.

“ŞANLIURFA’YA HAYRANLIĞIMIZI ANLATMAYA KELİMELER YETMEZ”
Şanlıurfa’nın geçmişinin binlerce kültür, sanat ve edebiyat insanıyla süslü olduğunu, bu toprakların insanların sesinin güzel olduğunu anlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Urfa sözün de, özün de, hikmetin de, nimetin de kıymetini bilir. Urfa’yı ne kadar anlatsak, ne kadar yüceltsek azdır. Bu şehre hayranlığımızı anlatmaya kelimeler yetmez. Biz Urfa’yı seviyoruz, Urfa’nın da bizi sevdiğini biliyoruz. Bugüne kadar hep bizim yanımızda yer aldınız. İnşallah 31 Mart seçimlerinde de yol arkadaşlığımızı, bu kader arkadaşlığımızı, bu ahitleşmemizi çok daha ileriye taşıyacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfa’yı büyük bir aşkla sevmenin yanında şehre tarihinin en büyük hizmetlerini getirdiklerine işaret ederek Şanlıurfa’ya son 17 yılda toplam 45 milyar liralık yatırım  yaptıklarını anlattı.
İbrahim tatlıses
ŞANLIURFA’YA YAPILAN YATIRIMLAR
Şanlıurfa’ya; Eğitimde 11 bin 970 adet yeni dersliği, Harran Üniversitesine yeni fakülte, meslek yüksekokulu ve yüksekokulları, 3 bin 894 kişi kapasiteli yurtları kazandırdıklarını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 bin seyirci kapasiteli bir stadyum, gençlik merkezi, spor salonu, futbol sahaları ve yüzme havuzlarını hizmete açtıklarını kaydetti.

Şanlıurfalı ihtiyaç sahibi vatandaşlar, şehit yakınları, yaşlılar ve engellilere toplam 7,3 milyar lira destekte bulunduklarını, sağlıkta bin 775 yataklı 14’ü hastane 89 adet tesisi şehre kazandırdıklarını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, bin 700 yataklı şehir hastanesinin yapımının da devam ettiğini, iki yıl içinde bu hastanenin de hizmete açılacağını bilgisini verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplu konut, ulaşım, atık su, tarihî eserlerin restorasyonu, ulaşım, sulama gibi alanlarda şehre yapılan hizmet ve eserleri saydı.

“BU MİLLETE EFENDİ OLMAYA DEĞİL, HİZMETKÂR OLMAYA GELDİK”
Mardin’deki konuşmasında şehre hızlı tren müjdesi vermesinin ardından, bölücü terör örgütünün desteklediği partinin bir yöneticisinin “Mardin’de hızlı trenin ne işi var?” dediğini aktaran Cumhurbaşkanı Erdoğan, şöyle konuştu: “Şimdi oraya hızlı tren geldiği zaman biliyorum ki o hızlı trenden de bunlar istifade edecekler, ama bunlarda ufuk yok. Yıllar yıl CHP her yapılanın karşısına dikilmedi mi? İstanbul’a Birinci Köprü yapıldı karşısına dikildi, İki yapıldı karşısına dikildi, Üç yapıldı karşısına dikildi, Marmaray yapıldı denizin altından karşısına dikildiler. Avrasya Tüneli’ni yaptık karşısına dikildiler, Osman Gazi’nin karşısına dikildiler, şimdi İstanbul’u İzmir’e bağlıyoruz onun da şimdi onun da karşısına dikilmeye çalışıyorlar. Biz bu millete hizmetkârız, bu millete efendi olmaya değil, hizmetkâr olmaya geldik. Biz yaparız, onlar ise maalesef seyrederler.”

“ŞANLIURFA VE İLÇELERİNİN 2050 YILINA KADAR İÇME SUYU SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ”
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfa’nın GAP’ın en önemli şehri olduğuna vurgu yaparak Keban Baraj Gölü’nde yolcu ve araç taşımacılığı için iki adet feribotun hizmete girdiğini, Atatürk Baraj Gölü’nde turizmi canlandırmak için Siverek kıyısı, Takoran Vadisi’nde 3, Hilvan ve Bozova ilçeleri kıyısında ise iki yanaşma yerinin hazırlıklarına başlandığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dev bir su kanalı inşa ederek Atatürk Barajının suyuyla 2 milyon dekarın üzerindeki tarım arazilerinin sulanmasını sağlayacaklarını, bu kanalın Şanlıurfa’dan Mardin’e âdeta nehir gibi akacağını ifade ederek içme suyu çalışmaları neticesinde Şanlıurfa ve ilçelerinin 2050 yılına kadar içme suyu sorununu çözeceklerini dile getirdi.

“ÜLKEMİZ VE URFA’MIZ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”
Şanlıurfalı çiftçilere son 17 yılda toplam 10 milyar lira tarımsal destek verdiklerini, küçükbaş, büyükbaş veya kümes hayvancılığı yapan, seralarda ürün yetiştiren çiftçilerin de tarımsal sulamadaki elektrik tarifesinin avantajlarından faydalanacaklarını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, özelleştirme öncesi elektrik borçlarıyla ilgili tüm faizlerin silinerek, anaparanın da Ekim 2020’den itibaren beş yıl vadeyle ödenebilmesi imkânını getirdiklerini hatırlattı.

Şanlıurfa’daki organize sanayi bölgelerinin sayısını beşe yükselterek istihdamı 20 binden 180 bine ulaştırdıklarının altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfa’da, biri gıda ihtisas olmak üzere iki adet, Birecik, Siverek ve Viranşehir’de de birer adet olmak üzere toplam beş yeni Organize Sanayi Bölgesinin de kurulacağı müjdesini verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfalı iş insanları ve girişimcilerin 6,3 milyar lira tutarında yatırım teşvikiyle desteklenerek yaklaşık 54 bin kişilik ilave istihdam oluşturduklarını, şehirdeki 40 bin 550 iş yerine de 1,1 milyar liralık SGK prim teşviki verdiklerini sözlerine ekleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra da Şanlıurfa’ya çok daha büyük hizmetlerde bulunacaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ülkemiz ve Urfa’mız için gece gündüz çalışıyoruz. Biz ülkemizi ve şehirlerimizi kardeşlikle büyütmek istiyoruz. Cumhurbaşkanı olarak bu kardeşiniz, büyükşehirde büyükşehir belediye başkanımız, ilçelerde de ilçe belediye başkanlarımız el ele vereceğiz ve Şanlıurfa’mızı daha ileriye taşıyacağız” dedi.

Vatandaşları seçim öncesinde kurulan tezgâhlara, hazırlanan oyunlara karşı dikkatli olmalarını konusunda uyaran Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Neymiş, Beyefendi aday olmamış, aday olmayınca bakıyorsunuz ne dava var ne bir şey, menfaat neredeyse oraya gidiyor. Ve ne diyorlar? ‘Ben kazanınca tekrar AK Parti’ye geleceğim.’ Bu trenden inenler bir daha bu trene binemezler. Bu davada bu treni terk edenleri, kusura bakmasınlar, bu can bu tende oldukça bir daha biz bu trene kabul etmeyiz. Biz bu davada kimlerle bu yola çıktıysak, bize ihanet etmedikçe biz beraber yolculuğumuza devam ederiz, tamam. Onun için de emaneti emin ellere teslim ettik, onlarla yola devam ediyoruz.”

BİZİM TOPRAKLARIMIZI BÖLMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendilerinin şehirlere muhabbetle yatırımları getirmek istediklerini, buna karşı birilerinin ise ısrarla bölücülük fitnesini büyütmeye çalıştığını belirterek Türkiye’de 1984 yılından beri vahşi eylemler gerçekleştiren bölücü terör örgütünün en çok Kürtlere zarar verdiğini vurguladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu örgütün hiçbir zaman Kürt kardeşlerimizin veya bölgemizdeki herhangi bir kesimin hakkını, hukukunu savunmak gibi bir derdi asla olmamıştır. Bunlar ilk günden beri bölgemizde birtakım güçlerin gönüllü veya paralı taşeronluğunu yapmıştır, dün öyleydi, bugün de öyle” değerlendirmesinde bulundu.

HDP’li yönetici ve milletvekillerinin terör örgütü PKK’yı öven ve eylemlerine destek veren ifadeleri ile terör örgütünün Kandil’deki elebaşının HDP’ye destek isteyen açıklamalarının yer aldığı görüntüleri vatandaşlara izleten Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu açıklamalarda bulundu: “Türkiye’de Kürdistan diye bir bölge var mı? Doğu Anadolu’muz var, Güneydoğu Anadolu’muz var, Karadeniz’imiz var, Akdeniz’imiz var, Orta Anadolu’muz var, Ege var, Marmara var. Bu Beyefendi Kürdistan özlemiyle yatıp kalkıyorsa Irak’ın kuzeyinde Kürdistan var, buyursun oraya gitsin. Bizim bu topraklarımızı bölmeye, bu vatanı bölmeye kimsenin gücü yetmez ve yetmeyecek. Öbürü ne diyor? ‘Bizim arkamızda YPG var, PYD var, PKK var.’ Kadına bak, söylediği lafa bak. Bizim arkamızda da Şanlıurfa var, Allah’ımız var. Biz, yürüyeceksin millet yürüyecek arkandan, böyle yürüdük, böyle yürüyeceğiz, hiç bu işin teferruatı yok. Ve ne diyor? 1 Temmuz’a kadar Terörle Mücadeleyi kaldırmazsanız savaş kapıyı çalar.’ Ne oldu? 1 Temmuz geride kaldı. Hadi. Cudi’de inlerine girdik, Gabar’da inlerine girdik, Tendürek’te inlerine girdik, hatta Kandil’de inlerine girdik. Neden? Benim milletimin huzurunu kim kaçırıyorsa biz onların kapısını çalarız.”

Yorumlar

Ad

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü,1,15 Temmuz gecesi,2,19 Mayıs Töreni Bozova,1,2.Geleneksel Yılın Annesi Ödülleri,1,300 Koyun Projesi,3,6 milyonluk dolandırıcılık,1,701 sayılı KHK ihraç listesi tam sayfa,1,açığa alınan öğretmenler,1,Açık Kapı,3,Açık kapı ile okuluna kavuştu,1,Açık Kapı Urfa,2,Adliye,2,Ağaç Dikimi,2,Ahmet Taşyürek,1,Ahmet Yaşar,1,Aile Bağları,1,AK Parti,16,Ak Parti Bozova,13,AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül,5,Akçakale,1,Akmağara Köyü,2,AKP,1,Ali Ekinci,2,Ali Tandoğan,1,Alt - üst soy sorgulama,1,ambulans,1,Anadolu Yıldızlar Ligi,1,Anadolu Yıldızları yarışıyor,3,Anneler Günü,1,Asayış,2,Asayiş,49,Asbest Borular,2,Avrupa Birliği (AB) Uyum Komisyonu Başkanı Kasım Gülpınar,1,Ayhan Bilgen,1,Ayşe Sürücü,5,Bakan Eroğlu ağaç dikti,1,Bakan Fakıbaba,5,Bakan Fakıbaba Ağaç dikti,1,Başkan Çiftçi: Değerlerimizi markalaştırmalıyız,1,Bayram namazı kaç rekat,1,BBP,1,Bedelli askerlik,1,Bekir Özgül,1,Beşiktaş,1,Beşiktaş şampiyon,1,Boğulma,1,Bozova,182,Bozova 23 nisan kutlamaları,2,Bozova 75. Yıl Mesleki Teknik Lisesi,8,Bozova 75.MTAL ve Gençlik Spor Kulübü,26,Bozova Ak Parti,3,Bozova Asayiş,16,Bozova Atatürk Barajı,3,Bozova Atgüden Köyü,1,Bozova Atgüden mahallesi,1,Bozova Barajı,1,Bozova Belediye Başkan adayı Suphi Aksoy,11,Bozova Belediye başkanı zeynel taş,4,bozova belediyesi,56,Bozova Belediyesi çocukları unutmadı,1,Bozova belediyesi ekim ayı meclis toplantısı,1,Bozova Belediyesi Halfeti'de,1,Bozova Belediyesi Uçurtma Şenliği,1,Bozova Belediyesinden Sağlık Semineri,1,Bozova bozuk yol,1,Bozova Çatak Gelin ve Damatların Fotoğraf Mekanı,1,Bozova Çatak sosyal tesisleri,4,Bozova Çatak Yolu Tamamlandı,2,Bozova Dağcılık,1,Bozova DBP kongre,1,bozova devlet hastanesi,4,Bozova Dutluca Mahallesi,1,Bozova eğitim-sen,1,Bozova Fıstığı,7,Bozova Fıstık sulama,1,Bozova Genç Memursen,1,Bozova Gençlik Merkezi,3,Bozova Haberleri,346,Bozova Halk Eğitim,5,Bozova Halk Eğitim Anneleri Unutmadı,1,Bozova Halk Eğitim Merkezinde Kutlu Doğum Haftası Sergisi Açıldı,1,Bozova Haşere Mücadele,1,Bozova HEM,4,Bozova Heyeti Spor Bakanlığı'ndan İlçemize Müjdelerle Dönüyor,1,Bozova iftar,1,Bozova Kadın politikaları,2,Bozova kan davası,1,Bozova kano,4,Bozova Kavşak yol,1,Bozova Kaymakamı,4,Bozova Kaymakamı kim?,1,Bozova Kaymakamlığı,33,Bozova Kayyum,1,Bozova kaza,1,Bozova Kent Parkı,2,Bozova Kermes,1,Bozova Kültür Merkezi Derneği,1,Bozova Kültür ve Sanat Merkezi,2,Bozova Memur Alımları,1,Bozova Memur-sen,1,Bozova misafirhanesi,1,Bozova Modifiye Araçlar,1,Bozova MYO,1,Bozova Okullar arası yarışma,1,Bozova Platformu,14,Bozova Sanayi sitesi,1,Bozova seminer,1,Bozova spor,4,Bozova Su Sorunu,1,Bozova Su Sporları,2,Bozova sulama,3,Bozova Şuski,7,bozova tapu sorunu,1,Bozova Tarım,5,Bozova teknek turları,1,Bozova Toki,1,Bozova toplu nikah,1,Bozova Trafik kazası Türkmenören,1,bozova turnuva,1,bozova vapurları,1,Bozova Voleybol Turnavası,1,Bozova yaralı asker,1,bozova Yılanları,2,Bozova Ziraat Odası,2,Bozova'da 'Vekilime Dokunma' Eylemi,1,Bozova'da arazi kavgası,1,Bozova'da at kurtarma,1,Bozova'da Bisiklet Dağıtımı,1,Bozova'da Doğa Yürüyüşü,1,Bozova'da FETÖ operasyonu,1,Bozova'da Gezilecek Yerler,1,Bozova'da Hamam-Fitness salonun 3 Boyutlu projesi,1,Bozova'da Köpek Saldırısı,1,Bozova'da Kupa Töreni,1,Bozova'da Kültür Cafe açıldı,1,Bozova'da Sosyal Sorumluluk Projesi,1,Bozova'da Su Sporları,1,Bozova'da Tarım,6,Bozova'nın 2017 nüfusu,1,Bozova'ya 38 BİN METREKARE ASFALT,1,Bozova’da Dev Hortum,1,Bozovagücü,19,Bozovagücü spor,16,Bozovagücü U19,9,Bozovagücüspor,15,Bozovalı Fırıncılar,1,Bozovalı Gençler Okulları Onariyorlar,1,Büyük Göl,4,Büyükhan Mahallesi,2,Cemil Taş,1,CHP,3,Cumhurbaşkanı Erdoğan Şanlıurfa'da,5,Cumhurbaşkanı Urfa'ya geliyor,2,Çarmelik kervansarayı,7,Çiftçi,1,Çok amaçlı sinema ve toplantı salonu,1,Çöl Varanı,1,Çöl varanı bozova öldürüldü,2,Darbe girişimi,1,Dart sporları,2,Dbp Bozova İlçe Örgütü,1,Dedaş,1,Deprem,2,Desteklemeler,1,Dicle,1,Dilek Kara,1,Dilek Öcalan,1,DSİ,4,Duru TV HD frekansı,1,Dünya,2,Dünyanın en zengini Jeff Bezos oldu,1,E-Devlet,1,Edessa TV HD Frekansı,1,Eğitim,17,Eğitim Haberleri,2,Ekonomi,6,Elektrik,2,Emniyet ve TSK İhraç Listesi Resmi Gazete,1,Engelli Haberleri,1,Eş Başkan fatma doğan Tüm Anneleri Etkinliğe Davet Etti,1,Eyyüpspor,1,Fatih aksoy,2,Fatma doğan,1,feridun yazar,2,Fevzi Demirkol,1,Fıstık yaprak döküyor,2,Fidan dikimi,1,Finansbank Bozova,1,Foto Galeri,8,Fuat Almas,1,Gasilhane,1,Gıda Tarım,4,GTV HD Frekansı,1,Güncel,123,Gündem,15,Güvenlik tedbirleri,1,hakan Akgün,1,Halepçe,1,Halepçe Katliamının 30.Yılı,1,Halfeti Kültür Şöleni,1,Haliliye Belediyesi Bozova'da,2,Haliliye Belediyesi Kadro sonuçları,1,Halk bank Bozova'da açılacak,1,Hamdi Dirier,1,Hangi ülke en çok sigara içiyor,1,Harran üniversitesi,3,HDP,30,HDP Bozova ilçe eş başkanları belli oldu,1,HDP Bozova ilçe Örgütü,11,HDP Gaziantep Milletvekili ve TBMM idare Amiri Prof. Dr. Mahmut Toğrul,1,Hidayet Sarı,6,hidayet sarı açığa alındı,1,Hilvan,1,HRÜ’de Açık Öğretim öğrencileri için yüz yüze eğitim başladı,1,Hüda Kaya,1,Hüda Par,1,İbrahim Ayhan'ın vekilliği düşürüldü,1,ibrahim Çoskun,1,İbrahim Özyavuz,1,ihsan açık,1,İl Müdürü,1,İlk yardımla hayat kurtar projesi,1,İnternet hızı düştü,1,intihar,1,İsmail Ercan,2,İstanbul'un Fethi Bozova'da coşku ile kutlandı,1,İş Güvenliği,1,İYİ Parti Şanlıurfa,14,İzzet Çiftçi,1,Kabacık Mahallesi,1,Kaçarsaluca yangın,1,Kanal Urfa HD frekansı,1,Kano yarışları,6,Kanserden korunmanın yolları,1,Karaköprü Belediyesi,4,Karpuzlu köyü,1,Kaymakam Göker,1,Kaymakam Sarı,1,kaymakamlık evsizleri ev sahibi yaptı,1,Kaza,2,Kedilere sıcak yuva,1,Kemal Kılıçdaroğlu,1,KHK,1,Kınalı Keklik,1,Kolon Kanseri,1,Kortej Yürüyüşü,1,kros yarışması,1,Kuraklık tehlikesi,1,Kutlu Doğum Programı,1,Küçük Göl,4,Kültür,7,Leyla Güven,1,Lider Eğitim Ve Gençlik Merkezi,1,Madde Bağımlılığı,1,Mahmut Boğaakçakya,1,Mahmut Çakmak,19,Mahmut Yazar,6,Mazot ve Gübre desteği ne zaman,1,MEB,1,Medya,1,Mehmet akbaş,1,Mersavi Aşireti,2,Metef Fuarı,1,Meteoroloji 15.Bölge Müdürlüğü,1,MHP,1,Milli Eğitim Bakanlığı,1,Morg,1,Mustafa aşkar,1,Mustafa zurnacı,1,Müslüm Yıldız,1,nihat çiftçi,12,Nuray Altay,1,OHAL,1,Oklu kirpiler,1,Orman Haftası,1,ortatepe ilkokulu,1,Osman Baydemir,3,Oyun Tanıtımı,1,Ödüllü Masal Yarışması,1,ösym,1,pamuk desteklemeleri,1,Pamuk tarlası kuruyor,1,Pokemon Go indir,1,Pokemon Tanıtım,1,Rabia Arslan,8,Rafadan Tayfa Göbeklitepe,2,Rahime ercan,1,Ramazan bayramı nasıl kılınır? Şanlıurfa Bayram namazı saat kaçta?,1,Regaip Kandili,1,Saadet Partisi,5,Sabahattin Cevheri,4,Sabri ertekin,1,Saf Mahallesi,1,Sağlık,15,Sağlık Bakanlığı,1,Sağlık Haberleri,9,saldırı,1,Saluc Mahallesi,1,sanat dünyası,1,Sancaktarspor,1,Sapık,1,Sebze ve meyve fiyatları,1,Selahattin Demirtaş,2,Semih Serdar Sarı,1,Semt Pazarı,1,Serap Can,1,Serhat Erdem,2,siyaset,44,SODES Bozova,3,Sokak isimleri boya ile yazıldı,1,Sokak Lambaları,1,Söğütlü Köyü,1,Spor,84,Su Sorununu Bozova Belediyesi Çözdü,1,Su Taşkınları,1,Sulama Birliklerine 15 gün süre verdi,1,suphi aksoy,3,Suruç,2,Süleyman Deveci,3,Şanlıavşar Mahallesi,3,Şanlıurfa,21,Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi,4,Şanlıurfa GAP Havalimanı,1,Şanlıurfa Haberleri,3,Şanlıurfa Müftüsü,1,Şanlıurfa Valiliği,3,Şanlıurfa Valiliği Kurumsal Kimliği,1,Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna,1,Şanlıurfa Yolunda Buğday Yüklü TIR Devrildi,1,şanlıurfa'da dolandırıcılık,1,Şanlıurfa'nın Nüfusu,1,Şanlıurfaspor,6,Şaredariya Hewagê,2,Şaredarîya Hewagê Spor,1,Şehir Hastanesi Urfa'da ne zaman açılacak?,1,Şıhmüslim Bayar,3,Şuski,2,Şutso Başkanı,1,Tarım,50,Tarihçi-Yazar Talha Uğurluel,1,Tarihi Yapıdan taşlar dükülüyor,1,Taşeron Kadro Sonuçları,1,Taziye,1,taziye evleri,3,Tenekeci Mahmut Güzelgöz,1,Tır Devrildi,1,toplu taşım ücretsiz,1,Toz Taşınımı,1,Tramway,1,TRT,1,Tunalı'da kaza,1,turizm,4,Uğurhan Kuş,1,Ukranya,1,Ukrayna Ankara Büyükelçisi AndrııSybiha,1,Urfa Çiftçisine mazot ve gübre desteği,1,urfa dolandırıcılık,1,Urfa fıstığı,4,Vali Abdullah Erin,4,vefat,1,Veysel Tipioğlu,1,Video Galeri,2,Viranşehir,1,Yaban Domuzu,1,yaprak sarması,1,Yaslıca'daki Okulları Ziyaret Etti,1,Yaşam,15,Yaşar Kaya,1,Yavuz Sultan Mahallesi Bozova,1,Yaylak Gençlikspor,8,Yaylak Haberleri,12,Yaylak hayvan pazarı,3,Yaylak Mahallesi,6,Yaylak'ta kaza,1,Yeni Bakanlar,1,yeni Bozova Kaymakamı,1,Yeni gelin ve Damatlar,1,Yeni KHK ihraç listesi 2018 ÖĞREN,1,Yeni sistem,1,yeryüzü sofrası bozova'da,1,Zekeriya Göker,8,Zemzem Gülender Açanal,1,Zeynel TAŞ,3,Zivanlı Mahallesi,1,Zuhal Çiftçkaya,13,
ltr
item
Bozova Haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan Şanlıurfa’da neler söyledi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Şanlıurfa’da neler söyledi
Şanlıurfa’ya; Eğitimde 11 bin 970 adet yeni dersliği, Harran Üniversitesine yeni fakülte, meslek yüksekokulu ve yüksekokulları, 3 bin 894 kişi kapasiteli yurtları kazandırdıklarını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 bin seyirci kapasiteli bir stadyum, gençlik merkezi, spor salonu, futbol sahaları ve yüzme havuzlarını hizmete açtıklarını kaydetti.
https://1.bp.blogspot.com/-2p2DVTNyzAA/XIN2q-xic-I/AAAAAAAAEak/WXxayPv2OnEKsuEJgOImJecoZXVsa8r1wCLcBGAs/s1600/2019-03-08-urfa-07.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-2p2DVTNyzAA/XIN2q-xic-I/AAAAAAAAEak/WXxayPv2OnEKsuEJgOImJecoZXVsa8r1wCLcBGAs/s72-c/2019-03-08-urfa-07.jpg
Bozova Haber
https://www.bozovahaber.net/2019/03/cumhurbaskan-erdogan-sanlurfada-neler.html
https://www.bozovahaber.net/
https://www.bozovahaber.net/
https://www.bozovahaber.net/2019/03/cumhurbaskan-erdogan-sanlurfada-neler.html
true
8740637143223126714
UTF-8
Tüm yayınlar yüklendi Yayın bulunamadı! Tümü Devamı Cevap Cevabı iptal et Sil Yazar Ana Sayfa Sayfalar Yayınlar Tümünü göster Önerilenler Etiketler Arşiv Ara Tüm Yayınlar İsteğinizle ilgili herhangi bir gönderi bulunamadı. Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayın. Pazar Pzartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara az önce 1 ay önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce dün $$1$$ gün önce $$1$$ bir hafta önce 5 hafta önce Takipçiler Takip et Kilitli içerik Kilidini açmak için lütfen paylaşın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın