Responsive Ad Slot

Bozova

Bozova

Bozovalılara müjde yakında açılacak

Bozova ilçe merkezinde bulunan tek Ziraat Bankası şubesi artık ihtiyaca cevap veremediği için yakın zamanda yeni bir banka açılacak.

18 Haziran 2018 Pazartesi

/ Editör Bozova Haber
Bozova ilçe merkezinde bulunan tek Ziraat Bankası şubesi artık ihtiyaca cevap veremediği, Bozova ilçesine özellikle Halk bankasının açılması için hareket geçen Bozova Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Nihat Satıcı Bozova’ya halk bankasının açılışına büyük emeği olduğu öğrenildi.
Bozova'nın Sesi gazetesinde yer alan habere göre: Konu ile ilgili olarak bir açıklamada bulunan Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Nihat Satıcı, "ilçemizdeki esnaflarımız başta olmak üzere kredi kefaletten yararlanmak isteyen diğer vatandaşlarımızda Halk banktan alacakları krediler için Şanlıurfa kent merkezine gitmek zorunda kalıyorlardı. Ve bir çok kez de büyük sorunlarla karşı karşıya geliyorlardı. Oda olarak bu sorunu çözmek adına başta Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanımız Ahmet Eşref Fakıbaba olmak üzere ilgili tüm birimlerle görüşmelerde bulunduk. Halk bankasının Bozova ilçesinde şube açması içinde bakan Fakıbaba müjdeyi geçtiğimiz hafta içerisinde ilçemize gelerek verdi. Bu da başta odamızı ve beni memnun etmiştir. En kısa sürede halk bankasının ilçemizde açılmasını ve hizmet vermesini bekliyoruz. Halk bankasının açılması ile birlikte bir çok vatandaşımızda il merkezine gitmesine gerek kalmadan burada işlemlerini kolaylıkla ve rahat bir şekilde yerine getirmiş olacaktır. Halk bankası şubesinin açılması için emeği geçen başta Bakanımız Ahmet Fakıbaba olmak üzere millet vekili adayımız Dr.M.Fatih Aksoy’a ve herkese şahsım ve odam adına teşekkür ediyorum’dedi.

Öte yandan Bozova kert merkezinde Deniz Bank şubesinin de önümüzdeki günlerde açılacağı öğrenildi.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Don't Miss
© Tüm Hakları Saklıdır
Yazılım templateszoo