Responsive Ad Slot

Bozova

Bozova

Siverek 6 gün tekne turu yapsın Bozova yatsın

Siverek Belediyesi'nce Takoran Vadisi'ni tanıtmak amacıyla düzenlenen festivalin ardından tekne turları sürekli hale getirildi. Aynı tekne Bozova’da adeta çürümeye bırakıldı.

4 Ekim 2018 Perşembe

/ Editör Urfa Kalesi

Siverek Belediyesi'nce Takoran Vadisi'ni tanıtmak amacıyla düzenlenen festivalin ardından tekne turları sürekli hale getirildi. Aynı tekne Bozova’da adeta çürümeye bırakıldı.
 3 gün süren 'Takoran Kültür ve Doğa Festivali'nin ardından tanıtım çalışmalarını sürdüren Siverek Belediyesi, daha önce talep üzerine düzenlediği tekne ve feribot turlarını haftanın altı günü sürdürme kararı aldı. Bozova’da yapılan tekneler kaç yıldır çatakta çürümeye terk edildi. Teknelerden birisi şu anda Siverek’te hizmet veriyor.

Siverek Belediysi haftanın 6 günü düzenlenen turlar kapsamında Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri tekne ile gezmek isteyen vatandaşlara yönelik 1. tur için servisler saat 10.00'da Paşa Konağı Sosyal Tesisleri hareket edecek. Saat 11.00'de başlayacak tekne turunun saat 12.30'da sona erecek. Bozovalı vatandaşlar aynı hizmetin ilçeye kazandırılmasını istedi.

Öte yandan Siverek Belediyesi tarafından hizmete verilen tekne turlarının çalışma saatleri şöyle, “Hafta içi 2. tur servisleri ise saat 13.00'de Paşa Konağı Sosyal Tesisleri yanından hareket edecek, tekne turu saat 14.00'de başlayıp saat 16.00'da son bulacak.

Cumartesi ve Pazar günleri ise Feribot turu için 1. tur servisleri saat 10.00'da Paşa Konağı Sosyal Tesislerin hareket edecek, Feribot turu ise 11.00'de başlayıp saat 13.00'de bitecek.

Öğleden sonraki tur için servis hareketinin 14.00 olarak belirlenirken, 2. tur ise saat 15.00 ve 17.00 arasında tamamlanacak.”

Tamamlanan turların ardından giden vatandaşlar, aynı servislerle şehir merkezine geri dönecek.


Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Don't Miss
© Tüm Hakları Saklıdır
Yazılım templateszoo