Responsive Ad Slot

Bozova

Bozova

'Elektrik bir haktır, seçim malzemesi değil'

Şanlıurfa’nın adayı Sabahattin Cevheri, elektrik kesintilerin her seçimde siyasi malzeme yapıldığını söyledi.

29 Mart 2019 Cuma

/ Editör Urfa Kalesi
Şanlıurfa’nın adayı Sabahattin Cevheri, elektrik kesintilerin her seçimde siyasi malzeme yapıldığını söyledi.
Saadet Partisi (SP) Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri Şanlıurfa’nın kanayan yarası olan elektrik kesintileri hakkında yaptığı açıklama ile elektriğin temel bir hak olduğunu belirterek kimsenin bunu seçim malzemesi yapmak gibi bir hakkının olmadığını söyledi.
Baraja rağmen kesintiler var
GAP’ın başkenti ve dünyanın sayılı büyük barajlarından olan Atatürk Barajına sahip olan Şanlıurfa’da sık sık yaşanan elektrik kesintileri ve buna bağlı olarak yaşanan zararlar vatandaşı çekilmez bir çile içine koydu. Her seçimde siyasilerin sorunu çözme sözü verip daha sonra unuttuğu elektrik kesintileri bu seçimde de yeniden gündeme alınarak vatandaş kandırılmaya ve sorunun çözümü ertelenmeye çalışılıyor.
Siyasi malzeme yapılıyor
Elektrik kesintileriyle ilgili bir açıklama yapan Şanlıurfa’nın adayı Sabahattin Cevheri, “Elektrik bir haktır, seçim malzemesi değil. Elektriğe erişim, sağlık ve eğitim gibi temel sosyal haklarımızın karşılanmasında kilit öneme sahiptir. Yıllardır halkın güvenini boşa çıkaran, bu alanda bir adım atmayanların, seçim zamanı elektriğe erişim konusunda verdiği vaatler inandırıcılıktan bir hayli uzaktır.” dedi.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Don't Miss
© Tüm Hakları Saklıdır
Yazılım templateszoo