Bozova’da bariyerler kaldırıldı


Güvenlik gerekçesiyle Bozova İlçe Emniyet Müdürlüğü önüne konulan bariyerlerin kaldırılmasıyla yol genişledi ve trafik akışı yeniden düzene bindi.

Bozova’da yerel seçimlerden hemen sonra Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, belediye önüne güvenlik gerekçesiyle konulan bariyerleri kaldırmıştı. Ancak ilçede seçimlerin üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen Bozova İlçe Emniyet Müdürlüğü önündeki bariyerlerin kalkmaması vatandaşların tepkisine neden oluyordu. İçenin ana yolu üzerine konulan devasa bariyerler zaman zaman trafiğin de tıkanmasına neden oluyordu.

Saadet Partisi Bozova İlçe Başkanı İsmail Ercan’ın konuyu sürekli gündeme taşıması ve konunun haber olması üzerine Bozova Kaymakamlığı ve Bozova İlçe Emniyet Müdürlüğü bariyerlerin kaldırılması için çalışma başlattı.

Sabah saatlerinde İlçe Emniyet Müdürlüğü önündeki bariyerler vinç yardımıyla kamyona yüklenip kaldırıldı. Temizlik işleri ekipleri caddede temizlik çalışması başlattı, çalışmaların tamamlanmasıyla cadde ve bulvar uzun bir zamanın ardından eski görünümüne kavuştu.

Bariyerlerin kaldırılması vatandaşlar tarafından olumlu karşılandı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar