Responsive Ad Slot

Bozova

Bozova

Aksoy, Halfeti’den destek istedi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Dr. Fatih Aksoy, Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesi ve kırsal mahallerini ziyaret ederek, vatandaşlardan Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye destek ve dua istedi.

6 Haziran 2018 Çarşamba

/ Editör Urfa Kalesi
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Dr. Fatih Aksoy, Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesi ve kırsal mahallerini ziyaret ederek, vatandaşlardan Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye destek ve dua istedi.
“Bismillah deyip bugün de Halfeti ilçemizdeyiz. Ülkemizi hep birlikte el ele vererek bu güzel yarınlara taşımak için AK Parti Halfeti İlçe Teşkilatımız ile istişarede bulunarak, 24 Haziran’da zaferle çıkmak için durmayacağız, yorulmayacağız. VakitTürkiyeVakti” diyerek seçim turuna başladıklarını belirten AK Vekil adayı Dr. Fatih Aksoy, “Halfeti ilçemizin GürkuyuMahallemizde hane ziyaretlerine devam ediyoruz. 24Haziran’da Türkiye’yi durdurmaya izin vermeyeceğiz. Sonrasında Halfeti Altnovaİsak mahallesindeyiz. Burada da mahalle sakinleriyle biraraya gelerek desteklerini istedik. Vatandaşlarımızdaki bu heyecan bize 24 Haziran’ın zaferini getirecektir inşaallah.VakitŞanlıurfaVakti, VakitTürkiyeVakti” deyip Halfeti ilçesi kırsalında seçim gezilerine devam etti.

Hiç kimsenin, 24Haziran’da Türkiye’yi durdurmasına izin verilmeyecek


AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Dr. M.Fatih Aksoy, kırsal mahallelerde seçim gezilerine başlamadan Halfeti İlçe Jandarma Karakol Komutanı Ümit Sarı’yı makamında ziyaret etti. Oradan da Halfeti Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek, kendilerinde 24 Haziran seçimlerinde desteklerini talep etti.

“Hep birlikte barış ve huzur içinde yaşamak için,durmak yok, yola devam. VakitŞanlıurfaVaktiVakitTürkiyeVakti” diyen AK Vekil adayı Dr. Aksoy, Halfeti Gönecek mahallesinde de mahalle sakinleriyle bir araya gelerek bir süre sohbet edip, onların heyecanı ve kendisine, partisine gösterilen ilgi üzerine, “Bu bir sevdadır, halkımız hiçkimsenin 24Haziran’da Türkiye’yi durdurmasına izin vermeyecek” dedi.
Yeni Türkiye zaferine hazırız

Bozan Küçükaşar ailesiniziyaret ettiklerini ve 24 Haziran’da desteklerini talep ettiklerini belirten AK aday Aksoy, “Biz hep birlikte ilerliyoruz ve yeni Türkiye zaferine hazırız” diye konuştu.

Daha sonra Şenel ailesini de ziyaret ederek taziyelerini ilettiklerini ve merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileklerini ilettiklerini belirten Dr.Aksoy, Halfeti Sütveren mahallesi eski muhtarı Fikret Atsız'ı da ziyaret ettiklerini, dualarını ve desteklerini talep ettiklerini belirtti.

Halfeti Balaban’da Aziz Çınar amcamızı, Fıstıközü mahallesi muhtarını ziyaret ettiklerini belirten Dr. Aksoy, mahalle sakinleriyle biraraya gelerek desteklerini istediklerini söyledi.

Bu dava, son kale Türkiye’yi şaha kaldırmanın davasıdır
“Aynı gün Halfeti Sütveren mahallesini ziyaret ettiklerini belirten AK Vekil adayı Dr. Mehmet Fatih Aksoy, “Halfeti Sütveren hemşerilerimizle birlikteyiz. Bizleri bağırlarına basan bacılarımızın bu coşkusunu 24 Haziran’da sandıklara en güzel şekilde yansıtacaklarına yürekten inanıyorum. Gönüllere bu davayı nakşedeceğiz. Bu dava ümmetin son umudu,son kale Türkiye’yi şaha kaldırmanındavasıdır. O zaman ‘VakitŞanlıurfaVakti, VakitTürkiyeVakti’ diyoruz ve hep birlikte kapı kapı dolaşarak Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye destek olmalarını istemeye devam edeceğiz” dedi.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Don't Miss
© Tüm Hakları Saklıdır
Yazılım templateszoo